Хіти тижня. Ніколи не запізно: Культова актриса Голлівуду у 47 років вагітна первістком, - ЗМІ

Зірка звернулася в спеціалізовану клініку, де успішно пройшла процедуру ЕКО.

Американська кінозірка і колишня фотомодель Камерон Діас вагітна первістком в 47 років. Це стверджує видання National Enquirer, передають Патріоти України.

«Камерон просто сяє від щастя!», - повідомляє джерело журналу.

Діас і її чоловік-музикант Бенджі Медден вже багато років безуспішно намагаються завести дитину. Природним способом у них нічого не вийшло. І тоді вони звернулися в спеціалізовану клініку, де успішно пройшли процедуру ЕКО. «Камерон зараз самозабутньо займається облаштуванням домашнього гнізда, запасається дитячим одягом і купила книгу під назвою "Чого очікувати, коли ви очікуєте дитину"», - стверджує джерело видання. Їй допомагають порадами подруги-актриси Дрю Беррімор і Ніколь Річі (яка одружена з братом-близнюком Бенджі Джоелом Медденом).
Кар'єра Камерон, яка колись входила до числа найбільш високооплачуваних актрис Голлівуду, давно пішла на спад. З 2014 року вона практично не знімається в кіно. У минулому році актриса Сельма Блер, що знімалася разом з Діас в картині «Милашка», стверджувала, що Камерон назавжди пішла з кінематографа. Пізніше, однак, Діас, відома за фільмами «Маска», «Ангели Чарлі», «Дещо про Мері, «Банди Нью-Йорка», заявила, що поки ще не збирається «на пенсію».
Камерон, у якої в минулому були романи з акторами Меттом Діллоном і Джаредом Лето, співаком Джастіном Тімберлейком і бейсболістом Алексом Родрігесом (нинішнім нареченим Дженніфер Лопес), почала зустрічатися з Бенджі в 2014 році. 5 січня 2015 року Діас і гітарист рок-групи Good Charlotte одружилися.

Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...