Хіти тижня. "Нові" обличчя: Подруга Януковича змінилася до невпізнання (фото)

Народна артистка України, подруга втікача до РФ Віктора Януковича Таїсія Повалій здивувала шанувальників зовнішнім виглядом, багато хто її навіть не впізнав.

Артистка опублікувала на своїй сторінці в Instagram відео, на якому позувала в окулярах, однак її риси особи здалися незнайомими, передають Патріоти України."Жах", "Що з губами?", "Руки відірвати косметологу", - пишуть у коментарях."Упізнати неможливо – тому доводиться просто прямо писати: це – Повалій. І це вона в Києві."Шоу-біз у вигнанні" потроху злітається назад в Україну – з найкращими надіями на зняття санкцій і нові концерти", – написав український політтехнолог Олексій Голобуцький у своїй Telegram-каналі.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...