Хіти тижня. Новою "Міс Всесвіт" стала "Чорна пантера" з Африки: Фото красуні

Нова "Міс Всесвіт" Зозібіні Тунзі з ПАР є моделлю і активісткою по боротьбі з гендерним насильством, передають Патріоти України.

Згідно з офіційним сайтом конкурсу, Зозібіні є "пристрасним активістом", яка "бере участь в боротьбі з насильством за ознакою статі". Вона також описується як "гордий захисник природної краси" і людина, яка "закликає жінок любити себе такими, якими вони є".

Під час конкурсу на запитання ведучого Стіва Харві, про те, що найважливіше, чого слід навчати молодих дівчат сьогодні, Зозібіні відповіла, що це повинно бути "лідерство". "Це те, чого не вистачає в молодих дівчатах і жінках протягом тривалого часу , не тому, що ми цього не хочемо, а тому, що суспільство назвало жінок такими. Я думаю, що ми найвпливовіші істоти в світі, і нам повинні бути надані всі можливості".


У фіналі Тунзі здобула перемогу над 24-річною Медісон Андерсон з Пуерто-Ріко, і 25-річної Софією Арагон, яка представляла Мексику.

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...

Разом із "вічними поставками" пінного напою: У США продається квартира з "пивних банок"

вівторок, 22 вересень 2020, 23:52

Головною особливістю житла є те, що стіни і стеля кімнат повністю вкриті банками пива Budweiser. Зазначається, що майбутні господарі, придбавши квартиру, заплатять ще й за «вічні» поставки пива. «Квартира, площею 76 м. кв, має дві ванні кімнати і дві с...