Хіти тижня. "Никто нас не спасет. До встречи на том свете": Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус

"Громадян республіки" переконують, нібито "ситуація під контролем", але ніхто в це не вірить.

У місцевих пабліках жителі так званої «ДНР» обурюються через нахабну дезінформацію та бездіяльність керівництва фейкової «республіки», яке запевняє, що «ситуація з коронавірусом під контролем», передають Патріоти України.
«Міністр охорони здоров'я ДНР» Долгошапко бадьоро рапортує, що підтверджено лише два випадки захворювання. Тим часом люди пишуть про переповнені інфекційні і терапевтичні відділення, куди пацієнтів привозять з «незрозумілою пневмонією». «У нас реально паніка. Ми прекрасно розуміємо, що ніхто нас не врятує - лікарів просто немає. Ні ліків, ні захисних засобів - немає нічого», - поділився донеччанин.

Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:

«Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко».

«Учитывая, сколько суммарно туберкулезников, больных СПИДом и диабетиков, смертей должно быть на несколько порядков больше».

«Масок нет? Георгиевской лентой закрывайте лицо, спасает от всего!»

«Какая разница, от чего умирать: от голода, снаряда или вируса? Тупоголовое правительство „ДНР“ вас не спасет. До встречи на том свете».

Слушайте, а если без балды, у кого-то еще остались деньги на пожрать? Ведь пенсы наши все — кирдык на месяц или даже больше. В рашке тоже ж… па с деньгами, границы перекрыты. Помните, как «Метро» в 2014-м грабили? Какие магазины теперь брать будем?".

Спека дає про себе знати: У Києві ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 12:28

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...

У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

четвер, 25 червень 2026, 11:30

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...