Хіти тижня. Обдертий та голодний: Розкрито несподівану та ганебну правду про батька Кіркорова

Бедрос Кіркоров живе у квартирі, яку ремонтували ще у минулому столітті.

Кіркорова звинуватили у жадібності. Фото: соцмережі.

Відомий дизайнер по зачісках Джордж Ровалс розповів несподівану правду про життя батька російського співака Філіпа Кіркорова. Він заявив, що Кіркоров дуже жадібний, повідомляють Патріоти України із посиланням на видання "Собеседник".

"Я, коли з ним працював, ні копійки не отримав. Філіп – жахливо жадібний, він вдавиться за зайвий рубль. Він навіть чайові не любить залишати в ресторанах! Кіркоров хвалиться, що у нього дорогі речі від світових дизайнерів. Бачив я його гардероб – що подарують, то і носить", - заявив стиліст.

Він додав, що недавно побував в гостях у батька Кіркорова і був вражений. "Бедрос досі мешкає на Земляному Валу, на третьому поверсі звичайного будинку. Підніміться, подивіться, в якому стані живе Бедрос! Вам буде соромно з Філіпом спілкуватися після цього. У нього холодильники стоять типу "Мінськ", "Орськ". Відкриваєш, а там порожні полиці! Шкода, що у мене при собі камери не було. Треба було зняти, щоб зганьбити Філіпа. Ремонт з 70-х років не робився. Зате всі подарунки, які отримує Кіркоров на концертах, залишають в цій квартирі. Бедрос живе в непотребі! А подивіться, як він одягнений, які у нього туфлі, яка дешева турецька дублянка... Тобі не соромно, Філіпе?", - додав Ровалс.


Хіти тижня. Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

понеділок, 1 червень 2020, 12:00

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19. Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створ...

Доходи будуть "під ковпаком": У Кабміні готують неприємний сюрприз для українців

понеділок, 1 червень 2020, 11:57

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну в тримісячний термін розробити проект закону про одноразове декларування для громадян. Про те, як це буде працювати розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Пат...