Хіти тижня. Обмовка по Фрейду? Кремлівська пропаганд*нка в прямому ефірі "проговорилася" про 40 000 загиблих від коронавірусу в Росії (відео)

Тепер росіяни задумалися: російська телеведуча обмовилася або випадково сказала правду, яку російська влада може замовчувати.

Ірада Зейналова

Російська пропагандистка телеканалу "НТВ" Ірада Зейналова в прямому ефірі заявила, що в Росії від коронавірусу загинуло 40 тисяч людей. Фрагмент відео прямого ефіру був опублікований в соціальних мережах і миттєво викликав ажіотаж користувачів, передають Патріоти України.

"Більш як 40 000 загиблих, хворі в 49 регіонах, під медичним наглядом більше 200 000 чоловік", - заявила вона.
При цьому росіяни відзначають, що Кремль дійсно може приховувати реальні цифри про загиблих, оскільки в перші тижні вибухового зростання кількості хворих в Китаї кордон на Далекому Сході з Китаєм не перекривали. Велика кількість працюючих в Росії громадян Китаю вирушили на новорічні свята додому і могли привезти вірус в РФ.
"Поки РФ літаками вивозить засоби захисту і медобладнання в Італію, Сербію, США, пропагандистка на "НТВ" в прямому ефірі чи то обмовилася, чи то проговорилася і заявила, що в Росії 40 000 загиблих від коронавірусу. Але ще більш цікаво: яка ж її подальша доля ...?" - коментує відео користувач соціальної мережі Тwitter.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. Незважаючи на істерику слуг Медведчука та Коломойського в облраді: Активісти Дніпра встановили флагшток і підняли червоно-чорний прапор над будівлею ОДА

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!". Акція почалася о 12 годині дня: люди почали збиратися біля місця установки майбутнього флагштока. На місці чергували також і співробітники по...