Хіти тижня. Обстановка - як на полі бою: З курортів Херсонщини звозять поранених і обпечених

Звідти щодня надходить тривожна інформація про потонулих, покалічених, пограбованих.

На курортах чорноморського узбережжя Херсонщини обстановка в розпал сезону - як на полі бою, передають Патріоти України з посиланням на Типичный Херсон.

31 липня відпочиваючий з Миколаєва пішов купатися в море у тимчасового причалу на острові Джарилгач. Він пірнув, і виринув якраз в той момент, коли під ним пролітав моторний катер. Об його днище 38-річний чоловік розбив голову, а гвинт ще й порубав йому передпліччя. Необережного водолаза доставили на лікування в Скадовськ.

А в міні-готелі на вулиці Морській курортного селища Залізний Порт 19-річний хлопець у той же день взявся підсмажити шашлик. А щоб дрова швидше прогоріли, хлюпнув на них легкозаймисту рідину з флакона. Однак частина побутового «коктейлю Молотова» попала якраз на тіло юнака, який спалахнув разом з дровами. Перш, ніж полум'я з нього збили, невдалий кулінар отримав опіки лівої руки і ноги - всього десятої частини шкірних покривів тіла. І поїхав на «швидкій допомозі» до Голопристанської районної лікарні.

З архіву ПУ. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 19 жовтень 2019, 23:30

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...

Сотні людей опинилися в зоні НП: У Львові прямо під час матчу почалась потужна пожежа (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 21:43

Масштабна пожежа виникла в одному з секторів стадіону у Львові. Як розповів очевидець Ігор Зінкевич, чорний густий дим застелив практично половину стадіону. Він же показав і кадри. При цьому під час пожежі ніхто з глядачів з місць в епіцентрі НП не схо...