Хіти тижня. Однозначно не перси зі сфінксами: Вчені назвали найкрасивіші породи котів (фото)

Науковці застосували принцип золотої пропорції, щоб з'ясувати, які ж котики є найгарнішими. Переконані, результат вас здивує. Можна скільки завгодно сперечатися про красу котиків. Однак вердикт науковців однозначний. Цікаво, що до найкрасивіших порід не увійшли популярні скотиш-фолди, персидські коти чи сфінкси, зазначають Патріоти України.

- норвезька лісова кішка,

- російська блакитна кішка,

- менська кішка.

Норвезька лісова кішка.

Російська блакитна кішка.

Менська кішка.

Як проводили дослідження

Математики та біологи заміряли мордочки 46 найвідоміших порід котів. Потім їх співставили із "золотим перетином" і з'ясували, наскільки близькими до нього є тварини.

Саме "золотий перетин" вважають "формулою краси", адже він визначає ідеальні пропорції різних частин одного цілого.

Вчені вимірювали довжину та ширину морди котів, ширину носа, відстань від верхівки голови до зіниць, від зіниць до рота й носа тощо. Саме ці цифри дали змогу порівняти котів за критерієм "краси".

Найменш красиві породи

За цим же принципом вчені з'ясували, які породи є "негарними". Ними виявилися:

  • гімалайська кішка,
  • петерболдська кішка,
  • персидська кішка.

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...

З архіву ПУ. Скрепне виховання: Російський лижник відзначився хамською поведінкою на етапі Кубка світу (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 2:00

Наслідки для збірної Росії не забарилися. Команда була дискваліфікована за хамську поведінку свого лижника. Скандалом завершилася чоловіча естафета з лижних гонок, що проходила в рамках етапу Кубка світу у фінському Лахті у січні 2021 року, передають П...