Хіти тижня. "Один уже помер в сауне с проститутками": Шнуров висміяв патріарха Кирила, мережа у захваті

Користувачі соцмережі погодилися зі словами співака і написали під віршем музиканта, що також не довіряють патріарху Кирилу.

Російський музикант і співак Сергій Шнуров опублікував вірш про патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який нещодавно спростував чутки про своє багатство. Твір з'явився на сторінці артиста в Instagram, передають Патріоти України.

Нагадаємо, нещодавно єпископ Російської православної церкви заявив, що в новинах говорять жахливі речі про розкіш священнослужителів, щоб вони перестали говорити Божу правду. "Як тільки будемо говорити те, що приємно чути сильним світу цього, ніякої критики на адресу Церкви не буде, все моментально зникне, на руках носити будуть", – зазначив патріарх Кирило.

Проте Шнуров не повірив словам єпископа РПЦ і висміяв його у вірші. "На руке часы за тыщи, Крест торчит из Роллс-Ройса. Ты, мирянин, Бога бойся, Обретёт, кто духом нищий. Что вы взяли за манеры, Начитавшись глупостей? Это все вопросы веры, Батюшки же вне страстей", – написав музикант.

Користувачі соцмережі погодилися зі словами співака і написали, що також не довіряють патріарху Кирилу.

Скриншот коментарів

Скриншот коментарів

Скриншот коментарів

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...