
Лікарня в місті Рубіжне (Луганська область), яка визначена для прийому хворих на коронавірус COVID-19, знаходиться в жалюгідному стані й не має достатньої кількості обладнання. Про це на сторінці у Facebook розповів журналіст Костянтин Реуцький, передають Патріоти України.
Він також показав фотографії з адміністративного корпусу медустанови. "30 ліжко-місць. Зможуть розгорнути ще 20. Один лікар-інфекціоніст. Потрібно ще хоча б два. 4 апарати ШВЛ, потрібні, за оцінками директора, ще хоча б п'ять. Потрібне реанімаційне обладнання", – написав Реуцький.

Як зазначив він, ця установа "повинна витримати основний удар епідемії". Користувачів мережі шокував вигляд лікарні. "Трохи краще хліва для худоби", "Жесть", "Реалії нашого життя", – пишуть коментарі.

Деякі користувачі вказали на те, що на знімках – адміністративний корпус лікарні. В інфекційному відділенні, підготовленому для прийому пацієнтів із підозрою на коронавірус, умови трохи кращі, там був зроблений ремонт.

Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...