
Лікарня в місті Рубіжне (Луганська область), яка визначена для прийому хворих на коронавірус COVID-19, знаходиться в жалюгідному стані й не має достатньої кількості обладнання. Про це на сторінці у Facebook розповів журналіст Костянтин Реуцький, передають Патріоти України.
Він також показав фотографії з адміністративного корпусу медустанови. "30 ліжко-місць. Зможуть розгорнути ще 20. Один лікар-інфекціоніст. Потрібно ще хоча б два. 4 апарати ШВЛ, потрібні, за оцінками директора, ще хоча б п'ять. Потрібне реанімаційне обладнання", – написав Реуцький.

Як зазначив він, ця установа "повинна витримати основний удар епідемії". Користувачів мережі шокував вигляд лікарні. "Трохи краще хліва для худоби", "Жесть", "Реалії нашого життя", – пишуть коментарі.

Деякі користувачі вказали на те, що на знімках – адміністративний корпус лікарні. В інфекційному відділенні, підготовленому для прийому пацієнтів із підозрою на коронавірус, умови трохи кращі, там був зроблений ремонт.

На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...