
Мер столиці Віталій Кличко заявляє, що кількість хворих на COVID-19 киян зросла з 28 до 31, що відображає більш оперативні дані ніж у МОЗ, через особливості бюрократичної системи міністерських чиновників, зазначають Патріоти України. - Центр громадського здоров’я МОЗ наразі констатує 29 хворих киян.
"Друзі! Сьогодні ввечері ми отримали від Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" ще 3 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус", - йдеться у дописі Віталія Кличка у Facebook.
За інформацією Кличка, всі троє киян, що захворіли - чоловіки.
Двоє з них лікуються вдома на самоізоляції. Один, 51-річний киянин, що повернувся з Франції, 21 березня був госпiталiзований до Олександрівської лікарні з симптомами ГРВІ. Мер додав, що Київський міський лабораторний центр МОЗ перевіряє на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще 22 зразки.
Нагадаємо, численні джерела напередодні повідомили, що топ-посадовець Кучми, Януковича. а наразі, наближений до Зеленського 51-річний Віталій Хорошковський знаходиться в Олександрівській лікарні з коронавірусом важкої форми. Чимало захворілих у Києві, це представники політичної та бізнесової еліти, котрі на 8 березня літали до елітного гірсько-лижного курорту Куршевель (Франція), як той же нардеп Шахов. Імена їх наразі приховуються. Також повідомлялось, що відома приватна лікарня Києва приховувала позитивний тест на коронавірус кількох високопосадовців, котрі повернулись із Франції.
група впливових політиків та бізнесменів
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...