Хіти тижня. Оприлюднено шокуючі цифри кількості людей, які їздили в окупований Крим з території України у травні

У травні 2019 року адміністративну межу з анексованим Росією Кримом у Херсонській області в обох напрямках перетнули майже 200 тисяч осіб. Це – на 40% більше людей, які їздили на окупований півострів, аніж було у квітні.

У Міністерстві з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб повідомили, що протягом травня адмінмежу перетнули понад 32 тисячі транспортних засобів. А в квітні таких було лише близько 20 тисяч, передають Патріоти України.

Зокрема, КПВВ "Чонгар" у напрямку підконтрольної України перетнули понад 49 тисяч осіб, а в окупований Крим в'їхало 50 тисяч осіб. На КПВВ "Каланчак" ситуація схожа – 44 тисячі виїхали з анексованого півострова, і ще 44 тисячі – в'їхали туди.

Найменше людей перетинали адмінмежу з окупованим Кримом через КПВВ "Чаплинка". Так, близько 6 тисяч осіб повернулися в Україну та майже 5 виїхали з підконтрольної Києву території.

У міністерстві додали, що "громадяни України, які живуть на тимчасово окупованій території, їздять на контрольовану територію для відвідування родини, для закупівлі необхідних товарів, отримання послуг тощо".

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.