Хіти тижня. Оприлюднено шокуючі цифри кількості людей, які їздили в окупований Крим з території України у травні

У травні 2019 року адміністративну межу з анексованим Росією Кримом у Херсонській області в обох напрямках перетнули майже 200 тисяч осіб. Це – на 40% більше людей, які їздили на окупований півострів, аніж було у квітні.

У Міністерстві з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб повідомили, що протягом травня адмінмежу перетнули понад 32 тисячі транспортних засобів. А в квітні таких було лише близько 20 тисяч, передають Патріоти України.

Зокрема, КПВВ "Чонгар" у напрямку підконтрольної України перетнули понад 49 тисяч осіб, а в окупований Крим в'їхало 50 тисяч осіб. На КПВВ "Каланчак" ситуація схожа – 44 тисячі виїхали з анексованого півострова, і ще 44 тисячі – в'їхали туди.

Найменше людей перетинали адмінмежу з окупованим Кримом через КПВВ "Чаплинка". Так, близько 6 тисяч осіб повернулися в Україну та майже 5 виїхали з підконтрольної Києву території.

У міністерстві додали, що "громадяни України, які живуть на тимчасово окупованій території, їздять на контрольовану територію для відвідування родини, для закупівлі необхідних товарів, отримання послуг тощо".

Співачка Тоня Матвієнко шокувала розповіддю про домагання дитячого лікаря

середа, 27 травень 2020, 16:24

Тоня Матвієнко в Instagram-шоу "Правда або дія" розповіла жахливу історію про домагання лікаря в лікарні Охматдит. У 1999 році він лікував її дочку Уляну, і погрозами намагався схилити 19-річну матір до статевого зв’язку, передають Патріоти України. Д...

"В этом году будет шествие не бессмертного, а заразного или смертельного полка. Дедам на палках-то что, мертвые не болеют", - Ейдман

середа, 27 травень 2020, 16:12

"Представляете, выходят путинские солдатики на парад, а их собянинские менты под белы ручки. Стой, стоять, куда гребешь? Где QR-коды, маски, перчатки? Нету? Извольте штраф уплатить. Так и решится вопрос о власти в стране, определится, наконец, кто в до...