"Це веде, звичайно, до вкрай несприятливої екологічної обстановки в цьому районі. Тим більше, що трохи південніше, як ви знаєте, знаходяться у нас три природні території, які особливо охороняють, екологічні збитки, безумовно, значні. Акваторія навколо прориву аварійного - вона істотно гірша в кілька разів, ніж така ж екологічна обстановка в Південній бухті Севастополя, яка відома як проблемна з екологічної точки зору акваторія", - розповів заступник директора МГІ інституту РАН Антон Георга-Копулос.
Течією фекалії несе в інші бухти окупованого міста. "В Балаклаву все це йде, в бік узбережжя. Як наслідок, звичайно ж, прибережна смуга - вона страждає найбільше. Придонні відкладення вкрай вражені, по-перше, бактеріями, фон в 10-20 разів за багатьма параметрами - фосфати, амоній - що це? Ми розуміємо, що це миючі засоби з каналізації. Що таке амоній - ми розуміємо, що це продукти людської життєдіяльності", - розказав він.
Вчені Севастополя кажуть, що для того, щоб природа оговталася від екокатастрофи, треба не одне десятиліття.
Відзначають, що прорив труби глибоководного випуску КОС "Південні" стався на глибині 36 метрів. Через це більше 70% неочищених стоків виявилися на поверхні води в прибережній смузі.
Орали про камни с неба, а получили говно в море pic.twitter.com/JvsOx8PFd7
— Team Of Zina Portnova (@portnvateam_new) August 1, 2019
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...
На Полтавщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.Про це стало відомо з вироку Лубенського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН. Раніше його визнали придатним до служби, передають...