Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавірусу погодні умови

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу.

Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коронавіруса SARS-CoV-2. З'ясувалося, що це висока температура і низька вологість повітря. Про це йдеться в прес-релізі на "EurekAlert!", передають Патріоти України.

"Ми виявили, що висока температура і низька відносна вологість призводять до високої швидкості випаровування крапель, забруднених слиною, що значно знижує життєздатність вірусу", - сказав співавтор дослідження Таліб Дбоук.
При цьому вчені також з'ясували, що відстань переміщення і концентрація хмари крапель залишаються значними навіть при високих температурах і високій відносній вологості. Ще одна важлива умова, яка впливає на ризик зараження коронавірусом, - це швидкість вітру.
Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу, де спостерігалися високі температури і висока відносна вологість повітря. Дослідники також попередили про можливу другу хвилю пандемії восени і взимку. За їх словами, низькі температури і висока швидкість вітру підвищать живучість вірусу та сприятимуть його передачі по повітрю.

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...

Як легко перенести магнітні бурі: Медики дали найбільш ефективні поради для метеозалежних

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:37

Магнітні бурі у жовтні були настільки сильними, що на головні болі та погіршення самопочуття скаржилися навіть ті, хто не має схильності до метеозалежності. За даними фахівців листопад також стане дуже складним місяцем і очікується не менше 7 геомагніт...