
Іран став першою країною, яка повідомила про другу хвилю коронавірусної інфекції COVID-19 після ослаблення карантину. Як пише Daily Mail, кількість випадків захворювання в країні досягла рекордно високого рівня, передають Патріоти України.
У середині квітня Іран почав послаблювати карантинні обмеження, які були введені в лютому. Але на початку травня кількість заражених стала рости, і наразі вона перевищує 3000 осіб протягом трьох останніх днів поспіль.
При цьому представники іранської охорони здоров'я стверджують, що "друга хвиля" насправді є результатом більш якісного тестування та реєстрації даних після того, як виникли серйозні сумніви в їх початковій точності.
Це частково підтверджується тим фактом, що показники щоденної смертності в країні не збільшувалися разом із загальною кількістю випадків зараження.
Державне інформагентство IRNA повідомило про 59 випадків смерті 3 червня, що трохи нижче травневого середнього показника в 60 випадків у день.
Станом на 5 червня в Ірані зафіксовано 167 156 випадків COVID-19, із них 8134 – з летальним результатом.

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...