Хіти тижня. Остерігайтеся бабць у під’їздах: 80-річна росіянка виявилася… серійним вбивцею

80-річну пенсіонерку Софію Жукову з селища Березівка (Хабаровський край) запідозрили в серії вбивств. Про це в середу, 10 липня, пише Telegram-канал Baza, повідомляють Патріоти України.

30 січня 2019 року поряд з теплотрасою в селищі Березівка знайшли відрізану людську руку. Убитим виявився місцевий двірник з України Василь Шляхтич, який знімав кімнату у Жукової. У квартирі Жукової знайшли сліди крові, ножі, пилки. Бабусю затримали, і вона зізналася у вбивстві Шляхтича.

Через якийсь час Софія Жукова зізналася у вбивстві восьмирічної дівчинки, яка зникла 14 грудня 2005 року. Тоді через кілька днів в Березівці знайшли її труп, але розкрити вбивство не змогли. Жукова розповіла, що дівчинка була її сусідкою і постійно їй заважала іграми і біганиною. У якийсь момент нерви старої жінки не витримали, і вона «зірвалася».

Зовсім недавно Жукова зізналася ще в одному вбивстві: у квітні 2013 року у себе вдома вона вбила свою подругу. Жінка продала свою квартиру, і Софія Михайлівна запропонувала їй якийсь час пожити у себе. Після цього зниклу ніхто не бачив. З лютого цього року Софія Жукова знаходиться в СІЗО.

Боярський шокував заявою про людей, які бажають завести дітей

понеділок, 27 січень 2020, 20:15

На думку актора, народжувати дітей можуть собі дозволити лише достатньо молоді люди.