Хіти тижня. От-така наука..: На онлайн-уроці математики вчитель не змогла вирішити елементарний приклад (відео)

Інцидент стався під час уроку математики для 2 класу.

В Україні триває карантин і школярі будуть закінчувати цей навчальний рік дистанційно, а за парти сядуть вже з 1 вересня. Чергову помилку допустила вчителька з математики під час онлайн-уроку для другого класу. Тема заняття "Дії з двозначними числами", передають Патріоти України.

Вчителька допустила помилку і не правильно порахувала значення виразу: "55-12" у неї вийшло 33, замість 43.Користувачі мережі негативно відреагували та такий "прокол" вчительки, порекомендувавши їй уважно перевіряти відео перед тим, як викладати його на Youtube.


Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...