Хіти тижня. "Открой форточку и пропой слава Украине": Кандидат у мери Києва обурив мережу співчуттям загиблим військовим РФ

Все почалося з поста художника Олександра Ройтбурда про загибель 14 російських моряків на борту підводного човна...

Гарік Корогодський. Фото: соцмережі.

Відомий український художник Олександр Ройтбурд і бізнесмен Гарік Корогодський вступили в словесну перепалку через пожежу на борту російського атомного підводного човна АС-12 («Лошарік»). Скріншоти коментарів опублікував на своїй сторінці в Фейсбуці Юрій Ніколов, передають Патріоти України.

Все почалося з поста Олександра Ройтбурда про загибель 14 російських моряків на борту підводного човна. «Нейминг зачетный. На этом месте могла бы быть моя эмпатия», - написав художник у себе в Фейсбук.

У відповідь скандальний бізнесмен Корогодський написав неприємні висловлювання на адресу художника. «Лучше бы ты х*й рисовал, Саша», - зазначив він. Ройтбурд не розгубився, заявивши що чекав подібного випаду від Гаріка і в свою чергу запевнив, що він ні в якому разі не позбавлений почуттів емпатії, однак «завдяки Путіну» не має наміру проявляти їх на адресу російських військових.

«Я скорблю по тем нашим, которые погибают на Донбассе каждый день, чтобы ко мне не пришли российские танки», - запевнив художник. На це Корогодський порадив йому заспівати «Слава Україні» та оцінити відгуки сусідів.

«Подойди к зеркалу, открой форточку и пропой слава Украине. Соседи заценят», - резюмував Гарик. Користувачі соцмережі обурилися подібними висловлюваннями бізнесмена, який нещодавно заявив про плани зайняти крісло мера Києва. «Какой же он упырь», «Это ватное чудовище вполне себе следующий мер Киева», «Я бы предложил Корогодскому прокричать слава расеи в Киеве. То что Корогодский - гнойный а*уевший г*ндон с деньгами - это не секрет», - пишуть користувачі Фейсбука.


Українці будуть шукати "лазівки": Експерт вказав на важливий нюанс з відеофіксацією порушень ПДР

понеділок, 1 червень 2020, 16:24

В Україні 1 червня почала роботу система відеофіксації, яка буде автоматично фіксувати порушення правил дорожнього руху. На думку активістів, це необхідний крок до цивілізованої Європи, передають Патріоти України. Про важливість і слабких місцях сист...

Це вже слони! Під Тернополем мишей звинуватили в "крадіжці" зерна на сотні мільйонів, мережа вибухнула

понеділок, 1 червень 2020, 16:12

У Держрезерві пояснили нестачу зерна на сотні мільйонів гривень збитком від мишей. Про це написав у Facebook радник голови МВС Михайло Апостол, передають Патріоти України. "Майже 2700 вагонів зерна, яке мало б перебувати на зберіганні у Держрезерві, з'...