Хіти тижня. Падіння з Олімпу: Колишній чемпіон програв найшвидшим нокаутом в історії UFC (відео)

Поєдинок тривав лише 5 секунд.

Сьогодні рано вранці в американському місті Парадайс (штат Невада) на арені T-Mobile відбувся турнір UFC 239, передають Патріоти України.

В одному з боїв зустрілися два місцевих бійця - Хорхе Масвідаль і колишній чемпіон ONE Championship і Bellator в напівсередній ваговій категорії Бен Аскрен. Поєдинок тривав лише 5 секунд. За цей час Масвідаль встиг нанести суперникові удар коліном, в результаті якого той впав на настил рингу і вже не зміг відповідати на добивання опонента. У результаті рефері зупинив бій. Цей нокаут став найшвидшим в історії UFC.

Для Масвідаля ця перемога стала 34-ю в 47 боях. Аскрен зазнав першої поразки в 20 боях.

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...