Хіти тижня. Пандемія коронавірусу: Лікар пояснив, чому багато хто не хворіє на COVID-19

Комаровський переконаний, що багатьом вдасться взагалі уникнути захворювання.

Лікар-педіатр Євген Комаровський назвав причину, завдяки якій багато людей безсимптомно переносять коронавірус. На його думку, у багатьох є вроджений імунітет до цього вірусу, передають Патріоти України з посиланням на видання Гордон.

«Так, перехворіють не всі. Хтось не може цим захворіти просто за визначенням. У нього така імунна система, що її коронавірус перемогти не може. І таких людей чимало. Це раз. По-друге, ми зараз весь час намагаємося оцінювати колективний імунітет за наявністю антитіл. Ось кажуть: «навіть у Нью-Йорку антитіла всього у 30%, незважаючи на такий спалах». Тобто нам всім до колективного імунітету, тобто до 60–70%, ще дуже довго», – сказав Комаровський.

За словами Комаровського, наявність антитіл необов'язково для того, щоб людина змогла швидко впоратися з хворобою. «Але вже ж відомо всім, що величезна кількість людей перехворіла. У них немає антитіл або вони виявляються в незначній кількості. Але імунна система залишає клітини пам'яті – вона може надалі справлятися з інфекцією. Тобто наявність антитіл необов'язково. Їх може не бути, але ти захищений. Вони є – вони просто не виявляються», – вважає Комаровський.

Лікар також заявив, що після пандемії коронавірусу світ істотно зміниться, проте нашу країну ці зміни торкнуться не сильно. «Світ-то зміниться. Але ці глобальні зміни світу в помірній мірі торкнуться нашої країни. Ми надто далекі від цивілізації і від тих економічних законів», – сказав лікар.

Хіти тижня. "Знайди кота!": Українців спантеличила нова оптична ілюзія, над нею ламають голову всі (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 18:00

У мережі була опублікована нова оптична ілюзія, яка спантеличила користувачів соцмереж, передають Патріоти України. Пропонуємо вам знайти кота на представленому нижче фото.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...