
Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України, Віктор Ляшко заявив, що вже 172 медичних працівника заразились коронавірусною хворобою. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.
Ведуча запитала, скільки медиків захворіли на коронавірус по всій Україні. "Наразі у 172 медикам встановлено діагноз коронавірусна інфекція, який підтверджений лабораторно. Це велика цифра, але питання в тому, що медики у всіх країнах - це перші люди, які зустрічаються з хворими, зокрема, і з коронавірусною хворобою, тому наше прохання до медиків зустрічати всіх, як потенційно інфікованих на коронавірусну хворобу", - заявив Ляшко.
За його словами, коли сімейні лікарі і бригади швидкої допомоги та лікарі інфікційних відділень зустрічають хворих з симптомами ГРВІ, то вони не думають про коронавірусну хворобу.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...