Хіти тижня. "Перемога буде за нами!": Бійці Яроша завдали смертельних ударів по російських бойовиках на Донбасі

З 24 по 29 червня підрозділ командувача "Української добровольчої армії", народного депутата Дмитра Яроша на Донеччині ліквідував 2 позиції бойовиків і 3 будинки, у яких проживав супротивник, повідомляють Патріоти України.

"Бійці підрозділу також брали участь в операції по захопленню полоненого. Крім того, своїми силами вони евакуювали з небезпечної місцевості мирне населення.

В результаті бойових дій ніхто з представників підрозділу травм не отримав.Готуємося до наступних виходів і операцій. Перемога буде за нами! Слава Україні!",- написав Ярош у Facebook.

Сусіди в шоці: У Запоріжжі в квартирі знайшли вбитою цілу родину (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 20:16

Люди в шоці - цю сім'ю тут характеризують як тиху і благополучну. У будинку вони жили більше 30 років. В одній з квартир Запоріжжя виявили побитою та повішеною цілу родину, повідомляють Патріоти України. . Правоохоронці працювали на місці трагедії пів...

Президент підписав закон, покликаний зупинити знищення карпатських лісів

вівторок, 19 листопад 2019, 19:50

Президент Володимир Зеленський заборонив суцільну вирубку ялицево-букових лісів, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Верховної Ради. Закон передбачає введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатсь...