Хіти тижня. Перевірте шафи і старі гаманці: Монета у 15 копійок, яку можна продати за 26 тисяч гривень (фото)

Найпростіша монета, яка довгий час була в обороті, може принести непоганий дохід. В Україні колекціонери купують грошові знаки із непомітними на перший погляд особливостями, зазначають Патріоти України.

Як не пропустити цінну монету та отримати шанс добре заробити? Все дуже просто: шукайте на копійках будь-які види виробничого шлюбу. Наприклад, на продаж виставлено монету номіналом 15 копійок. Стартова ціна на аукціоні становила 26 тисяч гривень.

Особливість цінного грошового знака у тому, що реверс повернутий на 180 градусів стосовно аверсу. Справа в тому, що представлена на торгах монета була пробною, перший тираж 15-копійчаних монет був невеликим, тому їх не так вже й багато, але все ж таки нумізмати поки що не встигли їх викупити.

"15 копійок 1992 року. Магнітна сталь, покрита латунню. 4 ягоди, поворот 180 градусів, проріз... Монета викарбувана однією з перших, на листі ще проріз. У більш пізніх монет, проріз пофарбований", - вказав продавець в описі до лоту.

Зірка "Скаженого весілля" зізнався, кому би із "хороших росіян" видав українські паспорти

середа, 22 березень 2023, 11:59

Народний артист України Назар Задніпровський пригадав свою розмову з колегою, акторкою Галиною Безрук, з якою разом грав у серіалі "Будиночок на щастя". У програмі "Слава+" Задніпровський прокоментував рішення української артистки Безрук під час повном...

Як під час поцілунку: Счені пояснили, чому треба їсти із заплющеними очима

середа, 22 березень 2023, 11:30

В інтернеті регулярно з'являються нові дієти та принципи харчування. І кожна з них обіцяє скинути зайву вагу швидше та ефективніше, передають Патріоти України. Однією з нових методик вважається практика харчування із заплющеними очима. Її навіть встигл...