Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош.

В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону. Їх крик був настільки сильним, що сусідні купе переселили в інший вагон. Про це написали на сторінці Київ Оперативний у Facebook, передають Патріоти України.

Цікаво, що на зауваження буйні пасажирки не реагували. У підсумку начальник поїзда не витримав і прийняв рішення зупинити складу на станції "Шепетівка" і висадити неадекватних дівчат. Самі вони виходити не хотіли, їм довелося допомогти.

Обережно, на відео присутня нецензурна лексика.

В коментарях українці відреагували на інцидент. Вони обурилися діями дівчат і вважають, що їх треба було висадити раніше.

  • По-моєму, в совку садінням б не обійшлося, потрапили б у ділянку або витверезник. Зараз все-таки все дуже гуманно.
  • Правильно нікого, що вивели. Альо охороні залізниці варто було б краще знаті нормативну базу, якою вони мають керуватися.
  • З глузду з'їхали? Вони їх просто висадили??? Не можна висаджувати в такому стані. Це ст. 135 КК України. Це як мінімум.
  • Поліція у Шепетівці так й залишилась дуже лояльною та чемною. На відміну від одеської. Крім конвою звичайно.

Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...