
З першого січня 2020 року вони трохи виросли в порівнянні з тарифними ставками зарплат в 2019 році, але все одно залишаються низькими - трохи більше мінімальної зарплати у лікарів, а у медперсоналу - менше, ніж мінімальна зарплата.
Так, медсестри без категорії отримували 2958 гривень, а отримуватимуть з січня трохи більше, ніж 3200 гривень. Рентген-лаборанти вищої категорії отримували близько 3300 гривень, тепер будуть отримувати трохи більше, ніж 3600 гривень.
Лікарі-хірурги вищої категорії отримували до підвищення 4600 гривень, а після підвищення тарифна ставка склала майже 5100, лікарі інших спеціальностей вищої категорії будуть отримувати 4772 гривні в порівнянні з 4361 гривнями ставки в минулому році.
Відзначимо, що зарплата включає в себе ще оплату чергувань, премії та інші надбавки, так що за фактом вона вище тарифної ставки, але в більшості випадків - не набагато.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...