Хіти тижня. Підключили навіть волонтерів. У Харкові з опорної лікарні по COVID-19 розбігся медперсонал: Нема кому опікуватись хворими

У Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту критично бракує персоналу. Медики просто залишили так звану "чорнобильську" лікарню щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом COVID-19. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нема кому, зазначають Патріоти України.

Медиків для Харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики пішли, щойно дізналися, що сюди везуть пацієнтів із коронавірусом.

"У когось маленькі діти, як-то кажуть. У когось старі батьки. Причин багато, але все воно зводиться до страху перед хворобою", - каже директорка Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту Ірина Пирогова.

Обласна інфекційна лікарня переповнена. Тож хворих на COVID-19 почав приймати цей диспансер. Рішення місцевої влади розлютило чорнобильців, які давно тут лікувалися. Вони заблокували дорогу і не пропускали на подвір’я машини швидкої допомоги.

Після переговорів свій протест чорнобильці припинили. А от лікарі пішли. Хоча в диспансері вже 18 хворих із коронавірусом. Керівництво закладу розпочало пошуки персоналу.

Своїми силами диспансер знайшов чотирьох анестезіологів. І лише трьох медичних сестер, а їх треба із тридцять. Катастрофічно не вистачає санітарок та терапевтів.

Медиків для харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. У так званій чорнобильській лікарні критично бракує персоналу. Медики просто залишили лікарню, щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нікому. Більше про коронавірус

І хоча в закладі катастрофічно бракує персоналу, там своїх колег, що пішли, виправдовують. Мовляв, мають на це законне право, адже вони погоджувалися лікувати чорнобильців, а не інфікованих коронавірусом.

Щоправда, в законності такого вчинку сумніваються обласні урядовці. І вже взялися перевіряти відмови медиків працювати з хворими під час пандемії.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...