Хіти тижня. Підключили навіть волонтерів. У Харкові з опорної лікарні по COVID-19 розбігся медперсонал: Нема кому опікуватись хворими

У Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту критично бракує персоналу. Медики просто залишили так звану "чорнобильську" лікарню щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом COVID-19. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нема кому, зазначають Патріоти України.

Медиків для Харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики пішли, щойно дізналися, що сюди везуть пацієнтів із коронавірусом.

"У когось маленькі діти, як-то кажуть. У когось старі батьки. Причин багато, але все воно зводиться до страху перед хворобою", - каже директорка Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту Ірина Пирогова.

Обласна інфекційна лікарня переповнена. Тож хворих на COVID-19 почав приймати цей диспансер. Рішення місцевої влади розлютило чорнобильців, які давно тут лікувалися. Вони заблокували дорогу і не пропускали на подвір’я машини швидкої допомоги.

Після переговорів свій протест чорнобильці припинили. А от лікарі пішли. Хоча в диспансері вже 18 хворих із коронавірусом. Керівництво закладу розпочало пошуки персоналу.

Своїми силами диспансер знайшов чотирьох анестезіологів. І лише трьох медичних сестер, а їх треба із тридцять. Катастрофічно не вистачає санітарок та терапевтів.

Медиків для харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. У так званій чорнобильській лікарні критично бракує персоналу. Медики просто залишили лікарню, щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нікому. Більше про коронавірус

І хоча в закладі катастрофічно бракує персоналу, там своїх колег, що пішли, виправдовують. Мовляв, мають на це законне право, адже вони погоджувалися лікувати чорнобильців, а не інфікованих коронавірусом.

Щоправда, в законності такого вчинку сумніваються обласні урядовці. І вже взялися перевіряти відмови медиків працювати з хворими під час пандемії.

Всі пасажири і водій загинули: На Житомирщині мікроавтобус зіткнувся з вантажівкою (фото)

субота, 8 серпень 2020, 20:52

Водій вантажівки, 64-річний житель Запоріжжя, отримав травми. У Коростеньському районі Житомирської обл. сталася смертельна ДТП за участю вантажівки і маршрутки, повідомляють Патріоти України. Аварія сталася на 143 км автодороги Київ-Ковель, на виїзді ...

Хіти тижня. Психічні захворювання, аж до шизофренії: Які ризики несуть рослинні дієти

субота, 8 серпень 2020, 20:30

Перш ніж вдаватися до радикальних харчових експериментів, слід порадитися зі спеціалістом, який роз’яснить можливі наслідки та перспективи. Дефіцит поживних речовин може негативно впливати на ментальне здоров’яю Про це розповіла нутриціолог, медичний п...