Хіти тижня. Підключили навіть волонтерів. У Харкові з опорної лікарні по COVID-19 розбігся медперсонал: Нема кому опікуватись хворими

У Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту критично бракує персоналу. Медики просто залишили так звану "чорнобильську" лікарню щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом COVID-19. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нема кому, зазначають Патріоти України.

Медиків для Харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики пішли, щойно дізналися, що сюди везуть пацієнтів із коронавірусом.

"У когось маленькі діти, як-то кажуть. У когось старі батьки. Причин багато, але все воно зводиться до страху перед хворобою", - каже директорка Харківському обласному диспансеру радіаційного захисту Ірина Пирогова.

Обласна інфекційна лікарня переповнена. Тож хворих на COVID-19 почав приймати цей диспансер. Рішення місцевої влади розлютило чорнобильців, які давно тут лікувалися. Вони заблокували дорогу і не пропускали на подвір’я машини швидкої допомоги.

Після переговорів свій протест чорнобильці припинили. А от лікарі пішли. Хоча в диспансері вже 18 хворих із коронавірусом. Керівництво закладу розпочало пошуки персоналу.

Своїми силами диспансер знайшов чотирьох анестезіологів. І лише трьох медичних сестер, а їх треба із тридцять. Катастрофічно не вистачає санітарок та терапевтів.

Медиків для харківського диспансеру радіаційного захисту його керівництво шукає серед студентів і знайомих. Із пошуком допомагають навіть волонтери, що розміщують оголошення в соцмережах. У так званій чорнобильській лікарні критично бракує персоналу. Медики просто залишили лікарню, щойно туди почали везти пацієнтів із коронавірусом. Щодня в закладі більшає пацієнтів, а лікувати їх майже нікому. Більше про коронавірус

І хоча в закладі катастрофічно бракує персоналу, там своїх колег, що пішли, виправдовують. Мовляв, мають на це законне право, адже вони погоджувалися лікувати чорнобильців, а не інфікованих коронавірусом.

Щоправда, в законності такого вчинку сумніваються обласні урядовці. І вже взялися перевіряти відмови медиків працювати з хворими під час пандемії.

Дочка глави сільради та кальянщик: Подробиці про молоду пару, яку вбили в квартирі в центрі Маріуполя (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:30

Загибель 19-річної дівчини і 23-річного хлопця, тіла яких виявили 27 лютого в орендованій квартирі в Маріуполі, потроху обростають чутками. Поліція поки тримає паузу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт міста Маріуполь. За словами...

Хіти тижня. Очам важко повірити: Батько зафільмував, як "привид" затягує його дитину під ліжко (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 13:00

В мережі став надзвичайно популярним відеоролик з дитячої кімнати, на якому показано, як якась незрозуміла сила начебто тягне дитину під ліжко. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За словами Джоша - батька дівчинки, він зафіксував ж...