Хіти тижня. Підліток загубився в зимовому лісі і побудував собі снігову печеру - його кмітливість здивувала навіть рятувальників (фото)

Під час прогулянки на снігоходах 17-річний підліток з Канади відокремився від своєї групи і збився зі шляху. На щастя, хлопець не розгубився і побудував собі снігову печеру, яка врятувала його від переохолодження в зимовому лісі, передають Патріоти України.

Сім'я і друзі підлітка повернулися на парковку після прогулянки, але він так і не з'явився. Самостійні пошуки не привели до успіху, і рідні юнака звернулися в службу порятунку, співробітники якої знайшли його "в хорошому стані".

"Цей молодий чоловік зробив все правильно після того, як зіткнувся з труднощами, - йдеться в Facebook служби. - Він відокремився від своєї групи і після декількох невдалих спроб повернутися, не знаючи місцевості і території, припаркував свій снігохід на відкритій галявині, підійшов до найближчих дерев і побудував собі неймовірну снігову печеру, щоб провести ніч".

Команда заявила, що хлопець дуже полегшив їхню роботу, залишаючись на місці, а знання про виживання в зимовому лісі врятували його від паніки, обмороження та інших небезпечних наслідків.

Хіти тижня. Біснування скреп: Скандальна Більченко переписала відомий вірш про Майдан на російський лад

п’ятниця, 26 лютий 2021, 3:00

Крім того, професорка дозволила собі дорікати матерям загиблих українських Героїв, а також активістам Майдану, яким вдалося вижити в дні розстрілів. Скандальна викладачка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенія Більченко пере...

Хіти тижня. "Не розуміли, куди кожен день зникає туалетний папір": Як росіяни відпочили в Туреччині та привселюдно зганьбились

п’ятниця, 26 лютий 2021, 2:00

Подружжя з Сургута в момент виїзду з одного готелю Туреччини спробувала вивезти в своєму багажі капці, 14 мотків туалетного паперу, рушники, халати, 5 літрів «Бейліз», різні фрукти, повідомляють Патріоти України. Співробітники готелю в Аланії весь тижд...