Хіти тижня. Підриває довіру українців до суду: Спливли скандальні дані про нового суддю ВСУ

Син члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів, який проводив конкурс на посади суддів Верховного Суду, Максим Тітов став суддею ВСУ.

Суддя ВСУ Максим Тітов

Водночас у біографії новопризначеного судді виявлені темні плями, повідомив глава правління Фонду DEJURE Михайло Жернаков, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Коли Тітов проходив тестування у ВККС, то його батько навіть не взяв відпустку, тобто, мав можливість безпосередньо впливати на результат оцінки", — заявив він.

Суддя ВККС Юрій Тітов — батько судді ВСУ Максима Тітова

Крім того, за словами Жернакова, новопризначений суддя ВСУ причетний до засудження Автомайданівців і затягування справ Майдану, а за останні два роки він закрив щонайменше 21 справу про покарання нетверезих водіїв.

Нагадаємо, що за даними Громадської ради доброчесності, зі 195 обраних суддів 44 (22,5%) мають негативні висновки громадськості, а отже, їхня присутність у вищій судовій інстанції підриває довіру українців до суду.

"Скоро будем тебя кончать": Сергій Стерненко розповів про замахи на себе у подробицях (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 20:34

Йому – лише 24, а він уже встиг взяти активну участь у Революції Гідності, очолити одеський обласний осередок Правого сектора, започаткувати "Народну люстрацію" і стати кісткою в горлі мера Одеси Геннадія Труханова. У великому інтерв’ю громадський акти...

"Эти страшные хахлы", або Всеукраїнська солідарність: Зірковий російський футболіст розповів, як в Донецьку і Києві його московський "Спартак" закидали цеглою

середа, 23 жовтень 2019, 20:21

Московські клуби в цілому не любили на "одній шостій частині суходолу". Однак найбільш емоційний спротив у часи СРСР вони зустрічали саме в Україні. Колишній нападник "Спартака" Валерій Шмаров розповів про протистояння "червоно-білих" з українськими кл...