Хіти тижня. Підриває довіру українців до суду: Спливли скандальні дані про нового суддю ВСУ

Син члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів, який проводив конкурс на посади суддів Верховного Суду, Максим Тітов став суддею ВСУ.

Суддя ВСУ Максим Тітов

Водночас у біографії новопризначеного судді виявлені темні плями, повідомив глава правління Фонду DEJURE Михайло Жернаков, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Коли Тітов проходив тестування у ВККС, то його батько навіть не взяв відпустку, тобто, мав можливість безпосередньо впливати на результат оцінки", — заявив він.

Суддя ВККС Юрій Тітов — батько судді ВСУ Максима Тітова

Крім того, за словами Жернакова, новопризначений суддя ВСУ причетний до засудження Автомайданівців і затягування справ Майдану, а за останні два роки він закрив щонайменше 21 справу про покарання нетверезих водіїв.

Нагадаємо, що за даними Громадської ради доброчесності, зі 195 обраних суддів 44 (22,5%) мають негативні висновки громадськості, а отже, їхня присутність у вищій судовій інстанції підриває довіру українців до суду.

Златі Огнєвіч приписали роман з провідним ОПЗЖистом

понеділок, 6 липень 2020, 20:47

Незважаючи на злиту інформацію, артистка досі спростовує відносини з політиком. Українській співачці Златі Огнєвіч не перший рік приписують роман з впливовим політиком. Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча в бесіді з Інною Бордюг (справжнє ім'я сп...

З архіву ПУ. Як ворожити на Івана Купала: ТОП-5 способів

понеділок, 6 липень 2020, 20:43

В ніч з 6 на 7 липня українська молодь традиційно гадали на любов та удачу. Треба пам'ятати, що Церква не благословляє ці язичницькі традиції, котрі протягом тисячоліття, тим не менш, зберігалися у народній традиції. Українці віддавна ворожили на свято...