Хіти тижня. Підриває довіру українців до суду: Спливли скандальні дані про нового суддю ВСУ

Син члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів, який проводив конкурс на посади суддів Верховного Суду, Максим Тітов став суддею ВСУ.

Суддя ВСУ Максим Тітов

Водночас у біографії новопризначеного судді виявлені темні плями, повідомив глава правління Фонду DEJURE Михайло Жернаков, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Коли Тітов проходив тестування у ВККС, то його батько навіть не взяв відпустку, тобто, мав можливість безпосередньо впливати на результат оцінки", — заявив він.

Суддя ВККС Юрій Тітов — батько судді ВСУ Максима Тітова

Крім того, за словами Жернакова, новопризначений суддя ВСУ причетний до засудження Автомайданівців і затягування справ Майдану, а за останні два роки він закрив щонайменше 21 справу про покарання нетверезих водіїв.

Нагадаємо, що за даними Громадської ради доброчесності, зі 195 обраних суддів 44 (22,5%) мають негативні висновки громадськості, а отже, їхня присутність у вищій судовій інстанції підриває довіру українців до суду.

З архіву ПУ. "Что это за дерьмо, я спрашиваю? Какая такая "Россия"?": В окупованому Донецьку прокляли недоімперію

п’ятниця, 6 грудень 2019, 18:00

Все більше адептів так званої «Донецької республіки» висловлюють в соцмережах своє невдоволення і «передвиборним» процесом, і політикою Кремля в ОРДЛО в цілому. Навіть не дивлячись на так звані фейковибори. Московська пропагандистка Марина Ахмедова, як...

Трагічні новини з лікарні і від рятувальників: Кількість загиблих у результаті пожежі в коледжі Одеси різко зросла

п’ятниця, 6 грудень 2019, 17:57

Кількість загиблих в результаті пожежі в одеському коледжі зросла до 4 осіб, передають Патріоти України з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Як повідомляється, 4 грудня о 12.20 одна жінка померла в лікарні. 5 грудня о ...