Хіти тижня. Підвищення пенсій в Україні: Стало відомо, хто залишиться без доплат

Пенсійний фонд України здійснює перерахунок пенсій у зв'язку із збільшенням прожиткового мінімуму. З 1 грудня 2019 року збільшилася мінімальна і максимальна пенсії, передають Патріоти України.

Мінімальна пенсія для тих, хто втратив працездатність, збільшиться з 1564 гривень до 1638 гривень. При цьому розмір максимальної пенсії зросте на 740 гривень і досягне 16380 гривень.

Крім того, мінімальна пенсія для шахтарів збільшиться на 22 гривні, мінімальна пенсія у разі втрати годувальника, який був військовослужбовцем, зросте на 146 гривень, мінімальні пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій збільшаться від 122 до 210 гривень, мінімальні виплати людям, які отримали інвалідність після ліквідації аварії на ЧАЕС, зростуть від 166 до 210 гривень.

Також передбачено підвищення виплат українцям, які стали жертвами нацистських переслідувань. Для цієї категорії людей пенсії збільшаться від 22 до 37 гривень. При цьому перерахунок пенсій буде проходити в автоматичному режимі.

Варто зазначити, що також є категорії громадян, для яких підвищення виплат не передбачено. Це стосується тих, у кого пенсії не залежать від прожиткового мінімуму.

Мова йде про основний розмір пенсії, підвищення до пенсій дітям війни; надбавки реабілітованим та членам їх сімей, яких було примусово переселено; додаткова пенсія за шкоду постраждалим від аварії на ЧАЕС; надбавка на догляд тощо.

Також не підвищать пенсії і тим пенсіонерам, у яких є тимчасовий доплати, що перевищують суму підвищення пенсії в результаті перерахунку. Підвищення не отримають пенсіонери, які отримують надбавку за понаднормовий стаж. Виплати пенсій почнуться з завтрашнього дня, 4 грудня.

У Києві спалахнула пожежа в Міністерстві культури (фото, відео)

понеділок, 27 січень 2020, 11:50

У Києві 27 січня спалахнула пожежа в будівлі Міністерства культури, молоді та спорту України (вулиця Івана Франка, 19). Виклик на лінію 101 надійшов о 10:14, написала прес-служба ГУ ДСНС м. Києва на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України...

Резонанс тижня. Вибачився і закрив очі: Знаменитий співак помер прямо на сцені (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 11:30

Серце знаменитого американського співака зупинилося 18 січня, коли він давав свій концерт в Санта-Роса-Біч у Флориді. Відомий співак Девід Олні помер під час свого концерту в США, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. За словами прис...