Хіти тижня. Пік коронавірусу в Україні зміщується: Епідеміолог назвала небезпечну дату

В Україні пік захворюваності на коронавірус зміщується приблизно на 10 діб і припаде на дні після закінчення травневих свят - до 19 травня. Про це заявила український епідеміолог Людмила Мухарська, передають Патріоти України.

За її словами, сплеску захворюваності в Україні не сталося, щодня реєструється приблизно однакова кількість інфікованих, але загальне число хворих зростає.

"Складно сказати, коли саме захворюваність піде вниз. Треба дочекатися кінця свят, потім ще до десяти днів інкубаційного періоду. Якщо після цього буде стабільне зниження, можна сказати, що пік пройдено", - зазначила Мухарська.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.