Хіти тижня. Північ стане півднем: Вчені підтвердили прогнози Нострадамуса і сивіли Ерітрейської

За словами вчених, за всю історію існування Землі, а це 4,5 млрд років, зміна магнітних полюсів на протилежні відбувалася 183 рази.

Багато віщунів минулого, зокрема Нострадамус і сивіла Ерітрейська передбачали зміну полюсів на планеті Земля. Їх пророцтва мають під собою наукове обгрунтування. Про це пише Barents Observer, передають Патріоти України.

На відміну від географічного північного полюса північний магнітний полюс, на який орієнтовані наші компаси, не є фіксованим. Він рухається з досить великою швидкістю, яка в останні роки збільшується. "До 2040 року всі компаси, ймовірно, будуть вказувати на схід від дійсної півночі. Останні 350 років магнітна північ поневірялася по одній і тій самій частині Канади", - розповів науковий співробітник Британської геологічної служби Кьяран Бегган.

При цьому останнім часом блукання магнітного поля помітно прискорилося. Так, з 1990-х рр. швидкість такого переміщення виросла в чотири рази і склала 50-60 кілометрів на рік. За словами вчених, за всю історію існування Землі, а це 4,5 млрд років, зміна магнітних полюсів на протилежні відбувалася 183 рази. І це тільки за останні 80 млн років, що за мірками Всесвіту зовсім невеликий термін. Останній такий розворот тривав 22 тис. років, а стався він 780 тис. років тому.

Щоравда, вчені зазначають, що в ряді випадків магнітне поле Землі переверталося в рази швидше - всього за кілька століть. Небезпека такого процесу полягає в тому, що при інверсії магнітне поле слабшає. Адже саме завдяки йому у Землі є атмосфера, океани і, як наслідок, життя.

Дослідження вчених показує, що за останні 200 років магнітне поле Землі стало слабкішим на 10%. Разом зі зміщенням північного полюса це може говорити про майбутню інверсію магнітних полюсів. Згідно останнім оновленням Всесвітньої магнітної моделі (WMM) північний магнітний полюс Землі з безпрецедентною швидкістю зміщується в бік Сибіру. За останні 20 років швидкість північного магнітного полюса зросла з 10 до 50 кілометрів на рік.

Насильницька "діджиталізація": Пенсії перестануть розносити листоноши. Що робити мешканців сіл та містечок без банків і банкоматів?

неділя, 18 квітень 2021, 20:10

Як повідомляли ПУ, з 1 вересня "Укрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівкахУкрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівках. Гроші будуть надходити на карту українців. При цьому, ...

Вийшов на поле за 15 хвилин до кінця матчу: Українець Малиновський приніс "Аталанті" перемогу над найсильнішим в Італії ФК

неділя, 18 квітень 2021, 19:05

У рамках 31-го туру італійської серії А «Аталанта» з Бергамо приймала на своєму полі чемпіона країни дев'яти (!) останніх сезонів — туринський «Ювентус», зазначають Патріоти України. . Українські легіонери «бергамаскі», Руслан Малиновський та Віктор К...