Хіти тижня. Пляжні "розваги" росіян із жінками шокували мережу (відео)

Дивний пляжний конкурс відбувся на курорті Сочі (Росія).

Так, "Вести.Ru" опублікували в Twitter відео змагання між чоловіками зі швидкості закопування дружин. При цьому дівчат, згідно з правилами конкурсу, покривали галькою з головою, передають Патріоти України.

Як відзначили журналісти, переможець змагання впорався із завданням за 10 секунд.

Інтернет-користувачі розкритикували організаторів, назвавши конкурс ідіотським і моторошним.

"Досить похмурий конкурс – закопувати живцем", "Дурдом", "Досвід не проп'єш! Це вже третя!" "А якби це була теща, він би зробив ще швидше", "Виглядає моторошно", "Безглуздий конкурс", "Хрести забули із собою прихопити", – пишуть у мережі.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.