Хіти тижня. Плити на 500 років старше єгипетських пірамід! В Україні знайшли загадкове поховання, якому 5 тис. років - вражає своїм виглядом (фото)

Під час будівництва дороги Н-31 в Дніпропетровській області, при розкопці кургану, розташованого в селі Новоолександрівка, виявили поховання, якому 5 тисяч років. Про це в Facebook написав Олександр Коломійцев, передають Патріоти України.

Там же був виявлений кромлех - кам'яні кола або кільця каменів - тип археологічної пам'ятки, що представляє собою валуни або кам'яні брили, розташовані у вигляді кола або еліпса. Найвідоміший кромлех - це Стоунхендж.

"Місце цікаве, давні поховання, від епохи бронзи, скіфів і до середньовіччя. Поховання, на фото датуються понад 5000 років, і саме тут ховали своїх померлих індоарийські племена", - пише Коломійцев.

Він додав, що вражає розмір кургану. На його створення було витрачено багато праці і землі.

"Мабуть той, кого поховали і огородили кромлехом, був дуже шанованим в суспільстві. Тільки так можна пояснити монументальність такої величної споруди. Самі плити - тонна вагою, різалися вручну. А вік плит на 500 років старше єгипетських пірамід. Вирізані вручну і щільно підігнані одна до одної", - розповів автор публікації.

На великій швидкості, майже не гальмував: У Польщі українець влетів на авто в будинок, де спала родина (фото, відео)

четвер, 5 серпень 2021, 13:15

Громадянин України на авто Renault Koleos влетів на великій швидкості у житловий будинок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie у Facebook, передають Патріоти України. На опублікованому з місця події видно,...

Люди помітили, коли спіймав качку: В озері на українському курорті завівся крокодил

четвер, 5 серпень 2021, 12:30

На Арабатській Стрілці виявили крокодила. Помітили плазуна у водоймі, де свого часу видобували пісок. Про це повідомив заступник начальника відділу комунікації поліції Херсонській області Віталій Байдаров, передають Патріоти України. "Надійшла інформац...