Хіти тижня. "По іншому - ніяк": Нардепа Березу терміново прооперували (фото)

Народного депутата 8-го скликання Борислава Березу прооперували в лікарні. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Значиться так! Все одно це стане відомо. Я потрапив до лікарні і сьогодні (18 лютого) вранці мене прооперували. У мене все ок. По-іншому і бути не могло", – йдеться в повідомленні.

Причини операції колишній нардеп не повідомив. Також Береза додав, що не зможе 19 лютого взяти участь в мітингу проти законопроэктів "Про медіа" та "Про дезінформацію".


Хіти тижня. Стала відома причина раптової смерті відомої української соціологині

понеділок, 6 квітень 2020, 11:00

Ірина Ериківна кожного дня чекала операції, проте її не могли провести через погані показники крові. «Як так вийшло, що Іра померла? За 10 днів до смерті вона прийшла, як завжди, активна, позитивна в кабінет до головлікаря і каже: «У мене нічого не бол...

Як підготуватися до Благовіщення: Важливі поради і заборони

понеділок, 6 квітень 2020, 10:59

У вівторок, 7 квітня, православні християни в Україні відзначать одне з найважливіших церковних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці, передають Патріоти України. . Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці встановлене на честь доброї новини Діві Марі...