Хіти тижня. По мільйону за штуку: ​МВС влипло в гучний скандал через закупівлю "золотих" апаратів ШВЛ (фото)

Центральний госпіталь Міністерства внутрішніх справ закупив апарати штучної вентиляції легенів для заражених коронавірусом за завищеною ціною. Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro, передають Патріоти України.

Договір про закупівлю 50 апаратів ШВЛ італійського виробництва у компанії "Мрія-Медікал" (Київ) було підписано 13 квітня. Зміни в документ були внесені 22 квітня.

Ціна за один апарат Skan Respiro Plus склала 1 023 000 гривень. Загальна вартість за 50 штук - 51 150 000 гривень.

Директором і засновником "Мрія-Медікал" є Діана Бардаченко. Її компанія брала участь в 7 держзакупівлях, перемогу здобула в 6 з них на суму 63,3 млн гривень.

Є інформація, що раніше Харків закупив такі ж апарати за 350 тисяч гривень за одиницю. Як виявив під час перевірки документів відомий блогер Андрій Луганський, ціна закуповуваних для МВС апаратів втричі вища існуючих в Україні ринкових пропозицій.

Відзначимо, що Міністерство охорони здоров'я України поки тільки виділило гроші на покупку апаратів штучної вентиляції легенів.

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...