Хіти тижня. Побили та зв'язали, забрали багату здобич: Під Києвом знов "наліт" на домівку народного депутата

Пееповідають, що крім валюти грабіжникам дістались ювелірні прикраси, годинники, золото в монетах та злитках

В одному з сіл Обухівського району на Київщині стався напад на будинок народного депутата Олега Невади, який нещодавно вийшов з «Блоку Петра Порошенка». Про це повідомляє «Інформатор» з посиланням на прес-службу поліції, зазначають Патріоти України.

Група невідомих увірвалася в будинок народного обранця. На момент розбійного нальоту Невади в будинку не було, але там перебували двоє працівників.

Злочинці зв’язали й побили їх. Серйозних травм потерпілі не отримали, наразі їхньому життю нічого не загрожує.

Правоохоронці не підтвердили інформацію про те, що зловмисники скоїли пограбування. За фактом нападу на будинок нардепа відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 ККУ (розбій).

Між тим, ЗМІ пишуть, що зловмисники забрали з собою награбоване: ювелірні прикраси, годинники, золоті монети і злитки. Сам Невада поки не коментує інформацію про напад на свій будинок.

Нагадаємо, 3 травня в селищі Глеваха (Київська область) четверо озброєних бандитів пограбували будинок депутата від «Народного фронту».

Проукраїнське крило влади Польщі теж хоче зречення пам'яті героїв УПА: Голова МЗС Сікорський заявив про переговори з Києвом щодо посвяти підрозділу ССО, котре так роздмухало його країну

середа, 3 червень 2026, 12:58

Україна пропонує залишити історикам суперечки щодо ОУН та Армії Крайової, і не лізе у внутрішні справи сусідньої країни, коли там вшановують тих, кого у нас звинувачують у воєнних злочинах проти цивільних. Однак Польща не готова поводитись дзеркально

Неоцифрована трудова: Стало відомо, чи штрафуватимуть українців після 10 червня

середа, 3 червень 2026, 12:28

До 10 червня 2026 року в Україні триває перехід на електронні трудові книжки. Через наближення дедлайну багатьох хвилює питання: чи доведеться платити штраф, якщо не встигнути оцифрувати документи. Про те, чи штрафуватимуть українців через неоцифровані...