Хіти тижня. Почалися масштабні дослідження: Вчені знайшли дешеві ліки від коронавірусу

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях.

У Британії почали дослідження вітаміну D для боротьби з коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Раніше в перебігу декількох місяців медики лише збирали інформацію про докази вплив вітаміну на пацієнтів з Covid-19. Тоді оприлюднили дані, що прийом добавок по 3 рази на день може допомогти. Адже вже з'ясували, що переважна кількість людей з позитивним результатом тесту на Covid-19 не мають достатньої кількості вітаміну D в організмі.

Тепер лікарі проведуть дослідження, щоб зрозуміти, чи може ця дешева добавка врятувати життя людям. Для цього вчені набирають 5 тисяч добровольців, щоб дати їм добавку, яку слід приймати протягом 6 місяців. Внаслідок цього буде доведено, чи схильні учасники експерименту до меншого ризику зараження вірусом і розвитку важкого перебігу хвороби в зимові місяці.

"З'являється все більше доказів того, що вітамін D може знизити ризик респіраторних інфекцій, при цьому деякі недавні дослідження показують, що люди з більш низьким рівнем вітаміну D можуть бути більш сприйнятливими до коронавірусу", - сказав професор Адріан Мартіно.

Експерти кажуть, що прийом більшої кількості вітаміну не представляє небезпеки, оскільки вітамін нешкідливий, і організм просто видаляє будь-які надлишки. У той же час багато британців і американців мають дефіцит вітаміну D. Частіше його виявляють у людей похилого віку, або людей з надмірною вагою. Також часто дефіцит вітаміну у людей темношкірої і азіатської рас.

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях. Але гарантії його боротьби з коронавірусом поки немає.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...