Хіти тижня. Почалися масштабні дослідження: Вчені знайшли дешеві ліки від коронавірусу

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях.

У Британії почали дослідження вітаміну D для боротьби з коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Раніше в перебігу декількох місяців медики лише збирали інформацію про докази вплив вітаміну на пацієнтів з Covid-19. Тоді оприлюднили дані, що прийом добавок по 3 рази на день може допомогти. Адже вже з'ясували, що переважна кількість людей з позитивним результатом тесту на Covid-19 не мають достатньої кількості вітаміну D в організмі.

Тепер лікарі проведуть дослідження, щоб зрозуміти, чи може ця дешева добавка врятувати життя людям. Для цього вчені набирають 5 тисяч добровольців, щоб дати їм добавку, яку слід приймати протягом 6 місяців. Внаслідок цього буде доведено, чи схильні учасники експерименту до меншого ризику зараження вірусом і розвитку важкого перебігу хвороби в зимові місяці.

"З'являється все більше доказів того, що вітамін D може знизити ризик респіраторних інфекцій, при цьому деякі недавні дослідження показують, що люди з більш низьким рівнем вітаміну D можуть бути більш сприйнятливими до коронавірусу", - сказав професор Адріан Мартіно.

Експерти кажуть, що прийом більшої кількості вітаміну не представляє небезпеки, оскільки вітамін нешкідливий, і організм просто видаляє будь-які надлишки. У той же час багато британців і американців мають дефіцит вітаміну D. Частіше його виявляють у людей похилого віку, або людей з надмірною вагою. Також часто дефіцит вітаміну у людей темношкірої і азіатської рас.

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях. Але гарантії його боротьби з коронавірусом поки немає.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...