Хіти тижня. Починається "бунт": У місті під Запоріжжям в один день звільнилися 95% особового складу поліції

У місті Токмак в Запорізькій області майже всі працівники місцевого районного відділу поліції звільнилися в один день. 30 поліцейських написали заяви на звільнення 31 грудня 2021 року. Про це повідомила у Facebook депутат фракції "Слуга народу" Юлія Яцик. Вона наголосила, що з роботи пішли 95% особового складу поліції, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що до такого вчинку правоохоронців спонукали декілька причин. Зокрема, керівництво Головного управління Національної поліції у Запорізькій області не доплачувало співробітникам за ненормований робочий день і нічні зміни.

Ще одна причина – це викривлення фактів роботи поліції публічними людьми, що зменшувало довіру населення до поліцейських.

Крім цього, керівництво систематично тиснуло на поліцейських, щоб покращити виконання показників розкриття злочинів, зазначає Яцик. Для цього деякі злочини "за вказівкою згори" або взагалі не реєстрували, або реєстрували з мінімальною кваліфікацією. Якщо ж такі випадки набували розголосу, керівництво скидало вину на когось з підлеглих і з ганьбою їх звільняло.

Небо посилає недоїмперії застережені знаки? У Москві пожежа охопила територія храму, зведеного за часів визволення Росії від іноземного іга (відео)

середа, 25 травень 2022, 7:50

У Москві вогонь охопив будівлю на території храму Петра та Павла, зведеного у 17 столітті. Увечері у вівторок, 24 травня, у російській столиці в районі Лефортово спалахнула хрестильня при храмі Петра і Павла - давній церкві, яку було збудовано на почат...

Шпигують на користь ворога: Російські спецслужби вербували дтей в Україні за допомогою ігр у смартфоні

середа, 25 травень 2022, 7:25

Служба безпеки викрила російські спецслужби на використанні смартфон-ігор для вербування українських дітей. Йдеться про мобільний застосунок. У ньому учасники повинні шукати так звані "коробки" з віртуальними призами. Потім їх можна обміняти на електро...