
У місті Токмак в Запорізькій області майже всі працівники місцевого районного відділу поліції звільнилися в один день. 30 поліцейських написали заяви на звільнення 31 грудня 2021 року. Про це повідомила у Facebook депутат фракції "Слуга народу" Юлія Яцик. Вона наголосила, що з роботи пішли 95% особового складу поліції, зазначають Патріоти України.
Зазначається, що до такого вчинку правоохоронців спонукали декілька причин. Зокрема, керівництво Головного управління Національної поліції у Запорізькій області не доплачувало співробітникам за ненормований робочий день і нічні зміни.
Ще одна причина – це викривлення фактів роботи поліції публічними людьми, що зменшувало довіру населення до поліцейських.
Крім цього, керівництво систематично тиснуло на поліцейських, щоб покращити виконання показників розкриття злочинів, зазначає Яцик. Для цього деякі злочини "за вказівкою згори" або взагалі не реєстрували, або реєстрували з мінімальною кваліфікацією. Якщо ж такі випадки набували розголосу, керівництво скидало вину на когось з підлеглих і з ганьбою їх звільняло.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...