
У місті Токмак в Запорізькій області майже всі працівники місцевого районного відділу поліції звільнилися в один день. 30 поліцейських написали заяви на звільнення 31 грудня 2021 року. Про це повідомила у Facebook депутат фракції "Слуга народу" Юлія Яцик. Вона наголосила, що з роботи пішли 95% особового складу поліції, зазначають Патріоти України.
Зазначається, що до такого вчинку правоохоронців спонукали декілька причин. Зокрема, керівництво Головного управління Національної поліції у Запорізькій області не доплачувало співробітникам за ненормований робочий день і нічні зміни.
Ще одна причина – це викривлення фактів роботи поліції публічними людьми, що зменшувало довіру населення до поліцейських.
Крім цього, керівництво систематично тиснуло на поліцейських, щоб покращити виконання показників розкриття злочинів, зазначає Яцик. Для цього деякі злочини "за вказівкою згори" або взагалі не реєстрували, або реєстрували з мінімальною кваліфікацією. Якщо ж такі випадки набували розголосу, керівництво скидало вину на когось з підлеглих і з ганьбою їх звільняло.
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...