Зокрема, на лайнері вони піднялися в небо 1 січня 2020 року, а спустилися на землю знову в 2019-му, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Так трапилося тому, що різниця в часі між цими двома країнами становить 23 години.
Зазначається, що під час вильоту Boeing 787-9 Dreamliner із Окленда на годиннику було 9:55, а після приземлення у Папеете на острові Таїті стрілки показували вже 15:55, однак ще 31 грудня 2019-го.
Водночас політ тривав лише чотири з половиною години. Відповідні дані наводить портал Flightradar24.
Додамо, що згідно з інформацією сервісу, таку ж подорож у часі зробили й пасажири рейсу Токіо – Лос-Анджелес. Їхній літак вилетів із Японії після опівночі 1 січня 2020 року, а приземлився у США знову в 2019-му. Отже, у щасливчиків було достатньо часу, щоб знову відсвяткувати настання Нового року.
Українські банки підписали меморандум та встановили ліміти на перекази для українців. Але в майбутньому вони можуть бути скасовані. Про це повідомив заступник виконавчого директора НАБУ, голова проєктного офісу Дмитра Глінського, передають Патріоти Укр...
Житель Тернополя офіційно з власної волі змінив власне ім’я, ім’я по батькові та прізвище на найдовшу і найдивнішу сполуку в країні. У 24 роки дивак взяв собі нові ПІБ, хоча хотів зробити це ще раніше, передають Патріоти України. Вперше наше видання пи...