Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого.

Селфі у лісі коштували для студентки занадто дорого. Фото: соцмережі.

Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, повідомляють Патріоти України.

Спочатку дівчина прямувала до залізничної станції, однак вирішила зайти по дорозі в ліс, щоб зробити кілька фотографій. "Зловмисник, погрожуючи розправою, зв'язав дівчині руки, ноги і зав'язав ганчіркою очі. Потім відтягнув в свій будинок. Після того, як за жертвою зачинилися двері, чоловік накинувся на неї і згвалтував. Так тривало протягом доби", - повідомили представники преси.

Також чоловік погрожував дівчині мачете і порізав їй руку, коли тримав її в полоні. Представники поліції розповіли пресі про те, що трапилося після того, як збоченець відпустив дівчину. "Після доби привів на станцію, посадив на поїзд і наказав їхати до Харкова. Вона доїхала до міста, пересіла на інший потяг до Первомайського. Вдома вона відразу розповіла про те, що трапилося мамі", - повідомив глава Первомайського відділу поліції Володимир Кагадій.

Сам винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого: "Я пообіцяв, що вона піде, і вона пішла, і я проводив її. Про те, що я зробив - як я шкодувати можу? Це ж природно", - стверджує насильник.

Обвинуваченому готують підозру в скоєнні відразу декількох кримінальних злочинів. Йому загрожує від 5 років позбавлення волі (термін значно збільшиться, якщо стороні обвинувачення вдасться довести, що дівчину він утримував проти її волі).

Джерело: Факти.ICTV

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...