Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого.

Селфі у лісі коштували для студентки занадто дорого. Фото: соцмережі.

Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, повідомляють Патріоти України.

Спочатку дівчина прямувала до залізничної станції, однак вирішила зайти по дорозі в ліс, щоб зробити кілька фотографій. "Зловмисник, погрожуючи розправою, зв'язав дівчині руки, ноги і зав'язав ганчіркою очі. Потім відтягнув в свій будинок. Після того, як за жертвою зачинилися двері, чоловік накинувся на неї і згвалтував. Так тривало протягом доби", - повідомили представники преси.

Також чоловік погрожував дівчині мачете і порізав їй руку, коли тримав її в полоні. Представники поліції розповіли пресі про те, що трапилося після того, як збоченець відпустив дівчину. "Після доби привів на станцію, посадив на поїзд і наказав їхати до Харкова. Вона доїхала до міста, пересіла на інший потяг до Первомайського. Вдома вона відразу розповіла про те, що трапилося мамі", - повідомив глава Первомайського відділу поліції Володимир Кагадій.

Сам винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого: "Я пообіцяв, що вона піде, і вона пішла, і я проводив її. Про те, що я зробив - як я шкодувати можу? Це ж природно", - стверджує насильник.

Обвинуваченому готують підозру в скоєнні відразу декількох кримінальних злочинів. Йому загрожує від 5 років позбавлення волі (термін значно збільшиться, якщо стороні обвинувачення вдасться довести, що дівчину він утримував проти її волі).

Джерело: Факти.ICTV

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...