Хіти тижня. "По**й. Лох не мамонт": В Одесі ресторан потрапив у гучний скандал через іноземця (фото)

В одному з ресторанів Одеси іноземному гостю виписали рахунок за вечерю на 60 тисяч гривень: у мережі звинуватили заклад в шахрайстві. Про це повідомляється на Facebook сторінці "Баба і кіт", повідомляють Патріоти України.

"В одному з одеських кабаків офіціант у змові з іншими "разом зробив" іноземця. А сам ресторан з цього ще й хизувався. Давайте зробимо їх відомими!", - йдеться у підписі до фото з чеком.

Йдеться про заклад під назвою Roasteria. Загальна сума, яку попросили заплатити відвідувача, склала 59081,25 грн, з яких 7706,25 грн взяли за обслуговування.

Також повідомляється, що в ресторані є два меню, одне з яких, зі звичайними цінами, надається українцям, а інше - іноземцям, яких приводять до ресторану дівчини, які нібито знаходяться в змові з закладом.

Особливо варто відзначити реакцію представників ресторану в соціальних мережах.

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр