Після перемоги над суперником Олександр Усик виконав на рингу український гопак на честь отримання нових титулів і перемоги над британцем Ентоні Джошуа, зазначають Патріоти України.
Також український боксер прокоментував можливість реваншу. Він зазначив, що хоче швидше повернутися додому до своєї сім'ї.
"Я просто хочу додому. Я з січня дуже сильно готувався до поєдинку, був мало зі своєю сім'єю. Я дуже сильно заскучав за своїми дітьми. Хочу бачити їх, дивитися, як вони граються, кричать", - пояснив він.
За словами спортсмена, бій пройшов за його планом. Ентоні намагався притискати його до канатів, але це йому не допомогло.
Чемпіон світу WBA, IBF, WBO і IBO у суперважкій вазі Олександр Усик (19-0, 13 КО) звернувся до вболівальників після поєдинку проти Ентоні Джошуа.
"Дорогі друзі, я дуже вас усіх сильно люблю. За вашу підтримку, за ваші яскраві слова. За вашу непідтримку. Пояси їдуть додому. Всім добра", - сказав Усик в Instagram.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...