Хіти тижня. Поїхав на заробітки та загубився: Українця знайшли у Польщі через 22 роки

Батьки чоловіка спочатку намагалися розшукати сина самотужки.

У Польщі знайшли українця, який 22 роки тому виїхав на заробітки і з тих пір вважався зниклим без вісті. Чоловік з Дубенського району Рівненської області ще в 1997 році спокусився роботою в сусідній країні, і з тих пір в рідному селі його не бачили, зазначають Патріоти України.

Батьки чоловіка спочатку намагалися розшукати сина самотужки. Після восьми років невдалих спроб було вирішено звернутися за допомогою в поліцію. Ще через 15 років розшукуваний громадянин знайшовся. Радісну новину в Україні повідомили представники Бещадського повіту в південно-східній Польщі.

Як повідомляє управління Держміграції в Рівненській області, польські прикордонники зв'язалися з українською стороною з приводу реадмісії 51-річного українця. Житель Рівненщини повернеться в рідні краї після багаторічної відсутності.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.