Хіти тижня. Поїхав на заробітки та загубився: Українця знайшли у Польщі через 22 роки

Батьки чоловіка спочатку намагалися розшукати сина самотужки.

У Польщі знайшли українця, який 22 роки тому виїхав на заробітки і з тих пір вважався зниклим без вісті. Чоловік з Дубенського району Рівненської області ще в 1997 році спокусився роботою в сусідній країні, і з тих пір в рідному селі його не бачили, зазначають Патріоти України.

Батьки чоловіка спочатку намагалися розшукати сина самотужки. Після восьми років невдалих спроб було вирішено звернутися за допомогою в поліцію. Ще через 15 років розшукуваний громадянин знайшовся. Радісну новину в Україні повідомили представники Бещадського повіту в південно-східній Польщі.

Як повідомляє управління Держміграції в Рівненській області, польські прикордонники зв'язалися з українською стороною з приводу реадмісії 51-річного українця. Житель Рівненщини повернеться в рідні краї після багаторічної відсутності.

"Хочешь потрогать? Бери и трогай": Мережу підірвало фото нардепа з підбитим оком

вівторок, 21 січень 2020, 16:28

Народний депутат України Жан Беленюк шокував своїх підписників в соціальних мережах зовнішнім виглядом. На опублікованій фотографії видно, що у борця греко-римського стилю "підбите" око. Судячи зі знімка, пошкодження незначне. Також це можна зрозуміти ...

Застиг у позі ембріона: Спливли страшні деталі загибелі підлітка під Києвом

вівторок, 21 січень 2020, 16:14

Загиблого під Києвом у селі Бабинці 16-річного Павла Кремінського рибалки знайшли в озері. За словами очевидців, тіло хлопця застигло у позі ембріона, передають Патріоти України. При цьому друзі Кремінського вважають, що до його загибелі причетний місц...