
У мережі показали відео з бажаючими евакуюватися горлівцями. Відео евакуації в непідконтрольній Україні Горлівці у своєму Телеграм-каналі опублікував блогер "Донеччанин", передають Патріоти України.
У коментарях до відео місцеві жителі пишуть, що людей просять виїхати до РФ і там отримати 10 тисяч російських рублів. І через день вони нібито повернуться додому:
«Похоже в Горловке самые умные люди живут и понимают ситуацию»;
«Автобус смерти»;
«В таких автобусах старых шанс сд… хнуть больше, чем во время арты»;
«Пазики??? Да они еще до войны должны были развалиться, как на них доехать до Ростова?»;
«Просто это и есть все население Горловки».


Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...