
Відома українська журналістка Яніна Соколова зі знімальною групою побувала в Олександрівській лікарні Києва, де роблять тести на коронавірус, і з'ясувала, що медики і поліцейські там знаходяться без медичних масок, зазначають
Патріоти України.
«Головний лікар ходить по корпусам без маски. Каже, що лікарям можна. Експрес-тестів в лікарні 200 », - пише журналістка на своїй сторінці в соцмережах і додає:« Лікарі глибоко стурбовані, навіть більше, ніж ЄС російською агресією, з приводу відсутності можливості добиратися до лікарні працівникам з приміських зон. Повинна бути організована система. Навіть якщо карантин».
За її інформацією, з підозрою на коронавірус звертаються по шість пацієнтів в день. Підтверджений на даний момент - один. «У інфекційного відділення - Нацгвардія і поліція. Без масок, але зі зброєю», - додала Яніна Соколова.

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...