Хіти тижня. Поки на захист для бійців бракує грошей: Керівництво ЗСУ вирішило підняти собі премії (документ)

Керівництво Збройних сил України звернулося до міністра оборони і уряду з проханням нарахувати їм додаткові надбавки на особливий період в розмірі від 372% до 10%, залежно від рангу. Про це написав у себе на каналі в Telegram ветеран АТО Олександр Грамарчук (Грім), передають Патріоти України.

Відповідно до опублікованого в мережі документу, прохання про додаткові виплати керівництво
ЗСУ аргументує "підвищенням мотивації" і "досягненням стабільного морально-психологічного стану".

У документах зазначено, що найвищу надбавку - в 372% від поточних виплат – має отримати головнокомандувач Збройних Сил України, його заступник - 315%, начальник Генерального штабу - 307%, командувач Об'єднаних сил - 306%. У той же час за особливості проходження служби всьому керівництву української армії пропонується виплатити надбавку в 100%. У той же час найнижчі надбавки - близько 10% - пропонується виплатити начальникам підрозділів в тилу і окремих підрозділів, підпорядкованих Міноборони.

Ветеран прокоментував ситуацію, уточнивши, що ніяких надбавок для звичайних військовослужбовців, згідно з документом, не передбачено.

"Хочу вас привітати, тому що ви в черговий раз зробили себе разом. Керівництво ЗСУ так переживає за благополуччя солдата ... вирішили підняти собі, бідним, премії", - написав автор публікації.

Телефон живе своїм життям: Фахівець назвав головні ознаки "прослушки"

середа, 21 жовтень 2020, 6:30

Прослушка може здійснюватися самими різними способами, як за допомогою апаратного забезпечення, так і з використанням спеціальних таємно встановлених додатків. Незвичайна «поведінка» смартфона, спонтанні перезавантаження, наявність стороннього програмн...

Історія матері загиблого на Донбасі Героя зворушила українців

середа, 21 жовтень 2020, 6:10

Людмила Хомчук – мати добровольця Дениса Денисюка, яка до останнього не вірила в його загибель під Широкиним, а коли змирилася з горем, продовжила допомагати армії. "Я дивилася новини, де розповідали, що сьогодні в Широкиному один боєць загинув, і гово...