
Керівництво Збройних сил України звернулося до міністра оборони і уряду з проханням нарахувати їм додаткові надбавки на особливий період в розмірі від 372% до 10%, залежно від рангу. Про це написав у себе на каналі в Telegram ветеран АТО Олександр Грамарчук (Грім), передають Патріоти України.
Відповідно до опублікованого в мережі документу, прохання про додаткові виплати керівництво
ЗСУ аргументує "підвищенням мотивації" і "досягненням стабільного морально-психологічного стану".
У документах зазначено, що найвищу надбавку - в 372% від поточних виплат – має отримати головнокомандувач Збройних Сил України, його заступник - 315%, начальник Генерального штабу - 307%, командувач Об'єднаних сил - 306%. У той же час за особливості проходження служби всьому керівництву української армії пропонується виплатити надбавку в 100%. У той же час найнижчі надбавки - близько 10% - пропонується виплатити начальникам підрозділів в тилу і окремих підрозділів, підпорядкованих Міноборони.








Ветеран прокоментував ситуацію, уточнивши, що ніяких надбавок для звичайних військовослужбовців, згідно з документом, не передбачено.
"Хочу вас привітати, тому що ви в черговий раз зробили себе разом. Керівництво ЗСУ так переживає за благополуччя солдата ... вирішили підняти собі, бідним, премії", - написав автор публікації.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...