
Керівництво Збройних сил України звернулося до міністра оборони і уряду з проханням нарахувати їм додаткові надбавки на особливий період в розмірі від 372% до 10%, залежно від рангу. Про це написав у себе на каналі в Telegram ветеран АТО Олександр Грамарчук (Грім), передають Патріоти України.
Відповідно до опублікованого в мережі документу, прохання про додаткові виплати керівництво
ЗСУ аргументує "підвищенням мотивації" і "досягненням стабільного морально-психологічного стану".
У документах зазначено, що найвищу надбавку - в 372% від поточних виплат – має отримати головнокомандувач Збройних Сил України, його заступник - 315%, начальник Генерального штабу - 307%, командувач Об'єднаних сил - 306%. У той же час за особливості проходження служби всьому керівництву української армії пропонується виплатити надбавку в 100%. У той же час найнижчі надбавки - близько 10% - пропонується виплатити начальникам підрозділів в тилу і окремих підрозділів, підпорядкованих Міноборони.








Ветеран прокоментував ситуацію, уточнивши, що ніяких надбавок для звичайних військовослужбовців, згідно з документом, не передбачено.
"Хочу вас привітати, тому що ви в черговий раз зробили себе разом. Керівництво ЗСУ так переживає за благополуччя солдата ... вирішили підняти собі, бідним, премії", - написав автор публікації.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...