Хіти тижня. Поліції було байдуже: У столичному супермаркеті розгулювала жінка у футболці з Путіним (відео)

У Києві в супермаркеті "Сільпо" помітили прихильницю президента РФ Володимира Путіна, за наказом якого були окуповані Крим і Донбас.

В одному із супермаркетів мережі "Сільпо" в Києві помітили жінку, одягнену у футболку, на якій зображений глава країни-агресора Росії Володимир Путін. На відео її зняли в магазині, що в районі Київського політехнічного інституту. Ролик опублікував Telegram-канал "Двіщ", повідомляють Патріоти України.

"Жіночка" ходить у футболці з х**лом. Підписник викликав поліцію, проте вона лише розвела руками і нічого не зробила", – йдеться у повідомленні.

На кадрах чути, як автор відео запитує у жінки, чи не соромно їй за те, що одягнула футболку з принтом Путіна, а також звертається до, ймовірно, охорони з вимогою вплинути на це. Однак у результаті його просять прибрати телефон, а згодом ролик обривається. Зі свого боку в соцмережі теж висловили сподівання, мовляв, оскільки правоохоронці нічого не змогли вдіяти, можливо, якось свідомі громадяни проведуть із жінкою "виховну роботу".

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Американські вчені знайшли спосіб 100% лікування раку та метастаз

субота, 31 липень 2021, 19:00

Новий препарат не має побічних ефектів і залишається ефективним навіть при повторному лікуванні. Американські вчені з університету Іллінойса заявили, що знайшли спосіб вбивати до 100% клітин пухлин молочної залози. Новий препарат ErSO також знищує мета...

Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

субота, 31 липень 2021, 18:25

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами...