Хіти тижня. "Поліція вважає, що будуть "відбивати": Під будинком Антоненка, заарештованого у справі Шеремета, почалися сутички (відео)

Через 3 роки після вбивства журналіста Павла Шеремета слідство раптово назвало 5 підозрюваних у скоєнні цього злочину.

Поліція біля будинку Андрія Антоненка. Фото: Букви.

Арешт Антоненка у резонансній справі Шеремета викликав бурхливу реакцію української громадськості. Кілька десятків людей вирушили до будинку ветерана АТО, щоб його підтримати. Серед них був і лідер організації С14 Євген Карась, інформують Патріоти України.

Через 3 роки після вбивства журналіста Шеремета слідство раптово назвало 5 підозрюваних у скоєнні цього злочину. Серед них опинився і боєць ССО, відомий рок-музикант Антоненко. Він уже заарештований. В його будинку в Києві тривають обшуки. Поліція перекрила вхід і проводить слідчі дії.

Як тільки стало відомо про звинувачення Антоненка, до його дому прибула величезна кількість активістів та радикалів. Вони прийшли підтримати ветерана АТО, так як впевнені в його невинності. Ситуація стрімко загострюється. "Під будинком підозрюваного у вбивстві Шеремета, Андрія Антоненка, почалися сутички націоналістів з поліцією. Поки в першу чергу словесні, але ситуація починає загострюватися", - повідомив в Twitter ресурс Klymenko Time.

Євген Карась прокоментував ситуацію. З його слів, поліція побоюється, що Антоненка "будуть відбивати". "Вони думають, що ми його будемо відбивати. Тому і поставили цю межу ... Йому вручено вже офіційну підозру, Печерський суд обиратиме запобіжний захід. Адвокати кажуть, що це буде СІЗО. Можливо, буде закрите судове засідання... Він не збирається нікуди бігти і впевнений, що це повна лажа. Ніхто його відбивати не буде. Адвокати є і він доведе свою невинність", - заявив лідер С14.

Він також зазначив, що в обвинуваченні йдеться, що Антоненко міг скоїти вбивство через расизм. "Захопився націоналістичними ідеями, культивуючи велич арійської раси, розмежування громадськості за принципами національної приналежності, прагнучи зробити свої погляди об'єктом громадськості", - зачитав Карась документ. Він назвав ці звинувачення "дебілізмом", "вигадкою кін **** ого прокурора" і "мусорський фантазіями".

Хіти тижня. Карма: Педофіла, чиїми жертвами стали 200 дітей, згвалтував і вбив з особливою жорстокістю співкамерник

четвер, 26 листопад 2020, 15:00

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився. У британській в'язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорсток...

Пара знайшла в стінах 100-річного будинку віскі часів сухого закону і розкрила таємницю його старого власника

четвер, 26 листопад 2020, 14:57

Пара з Нью-Йорка купила в невеликому селі Еймс будинок 1915 року, і коли їм натякнули, що його колишнім власником був бутлегер, вони відмахнулися від цього як від міської легенди. Усі сумніви розвіялися, коли під час ремонту подружжя виявило в стінах і...