Хіти тижня. Полюбляє грати "ментів": Відомого російського кіноактора затримали за педофілію

Микита Струков

Зірку кримінального серіалу «Улицы разбитых фонарей» Микиту Струкова затримали, звинувативши у домаганнях до неповнолітніх, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє «СтарХіт», відповідну справу було заведено кілька місяців тому, проте актора затримали лише зараз. Інкримінують розпусні дії щодо неповнолітніх підлітків — школярів 15 і 16 років.

Видання зазначає, що на початку цього року в поліцію звернулися рідні 15-річного підлітка. Вони розповіли, що актор разом з їхнім сином у себе вдома розпивав спиртне, а потім почав чіплятися до хлопця.

Тоді Струков заявляв, що хлопчик і сам не був проти піти на фізичний контакт, пообніматися, але сам би він ніколи б не дозволив собі розпусні дії у відношенні підлітка.

Микита Струков відомий глядачам -а низкою кримінальних серіалів, зокрема, «Улицы разбитых фонарей» (3-я и 11-я части), «Опера: хроники убойного отдела», «Без видимых причин», «Литейный-4», «Дорожный патруль», «По имени Барон».

Нагадаємо, що на початку квітня російський актор Дмитро Гуменецький, який запам'ятався за ролями у серіалі «Бригада» і фільмі «Бумер», достроково звільнився з колонії суворого режиму. Він відбував термін за «наркотичною» статтею.

З архіву ПУ. "ЗСУ вже в місті": Українці в мережі обговорюють цікаве фото з окупованого Донецька

субота, 15 травень 2021, 22:30

Навіть в окупації можна придбати дитині іграшку із патріотичною символікою. У Донецьку, де місцевих жителів змушують оформлювати паспорти так званої «ДНР» під загрозою втрати роботи, в одному з магазинів продають іграшкову військову техніку із символік...

Бацька щось задумав? Білорусь запроваджує плату за виїзд в Україну на одній з ділянок кордону

субота, 15 травень 2021, 22:08

У Білорусі обласна рада депутатів Гомельської області, що межує з Україною, з 1 червня запроваджує місцевий збір за перетин кордону на виїзд транспортом. Аналогічне рішення прийняли й у Гродненській області, яка межує з Литвою і Польщею. Про це повідом...