Хіти тижня. Полонений український моряк яскраво принизив омбудсмена Путіна

Денис Гриценко розмовляв із комісаром Ради Європи з прав людини Дунею Міятович англійською мовою, яку Тетяна Москалькова не розуміла.

Капітан другого рангу Денис Гриценко. Фото: ТСН.

Захоплений поблизу Керченської протоки український моряк, капітан другого рангу Денис Гриценко 4 квітня зустрівся з уповноваженою з прав людини в Росії Тетяною Москальковою і комісаром Ради Європи з прав людини Дунею Міятович, принципово спілкуючись з ними англійською мовою. Про це на сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов, який також відвідав полоненого українця, передають Патріоти України.

Як зазначив він, Москальковій не сподобалася така розмова. Вона вимагала від перекладача перекласти їй все, що Гриценко сказав Міятович.

"Гриценко розмовляв із пані Міятович англійською мовою близько 10 хвилин. Відповів на її запитання щодо стану здоров'я та умов утримання. Повідомив, що слідство не надає йому, а також іншим військовополоненим побачень із близькими, телефонних переговорів", – написав Полозов.

"Крім того, Денис вказав на те, що робота цензорів, що передивляються переписку – незадовільна, оскільки терміни передачі йому листів від рідних затягуються на 2-3 місяці. Попросив особливу увагу приділити стану здоров'я поранених військовополонених", – додав адвокат.

Росіяни включили популярну українську співачку в трійку "справжніх жінок"

четвер, 4 березень 2021, 19:45

У РФ провели опитування, яке показало, що в числі тих, кого росіяни можуть назвати «справжньою жінкою», є українка Софія Ротару. Про це повідомляє Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ), передають Патріоти України.

У Туреччині розбився військовий вертоліт, серед загиблих – генерал, котрий розробив стратегію перемоги Азербайджану в Карабасі

четвер, 4 березень 2021, 19:10

На сході Туреччини впав вертоліт із військовими, внаслідок чого дев'ятеро людей загинули і четверо отримали поранення. Катастрофа сталася 4 березня після вильоту борту з Бінгеля у Татван, повідомляється на сайті Міністерства оборони країни, зазначають ...